Австралійська родина виявила у вітальні коалу — вона ховалася на різдвяній ялинці

Зайшовши до будинку, родина Маккормік з Аделаїди виявила несподівану гостю: на різдвяній ялинці, серед різнокольорових скляних кульок і святкових іграшок, сиділа коала, повідомляє The Guardian. Представники цього виду дуже повільні, по 18 годин на добу сидять нерухомо і вдень сплять, влаштувавшись на гілках дерева. Тому і коала в житлі Маккорміків залишилася сидіти на ялинці, побачивши людей.

Останньою з дому виходила 16-річна Тайла, яка переконалася, що собака на вулиці, а після зачинила задні двері і вимкнула світло. За три години родина повернулася і зрозуміла, що хтось побував у вітальні. «Собака одразу підбігла до ялинки і почала обнюхувати її. Нам здалося це підозрілим», — каже дівчина. «По всій підлозі були розкидані іграшки, я подивилася вгору і побачила коалу. Ми поставили старе штучне дерево, але вона все одно намагалася жувати його гілки. Спробувавши їх на смак, вона зупинилася — відчула, що це пластик», — додає Тайла.

Родина одразу ж зв’язалася з організацією з порятунку тварин, але оператор не повірив в історію, вирішивши, що це пранк. Отримавши фото з підтвердженням, команда рятувальників прибула до будинку, щоб перевезти коалу в лісисту місцевість неподалік.

Наприкінці листопада до Нью-Йорка з Онеонти прибула сова, яка ховалася в різдвяній ялинці. Птаха випадково виявили співробітники Рокфеллер-центру. Пізніше сича, який подолав відстань у 270 кілометрів, випустили на свободу.


Фото: Wikimedia Commons

Нове та Найкраще

5 806

476

492
804
Більше матеріалів