Папа римський лайкнув фото бразильської моделі в інстаграмі — дівчина вірить, що потрапить до раю

Бразильська модель Наталія Гаріботто стала новою зіркою інтернету. Усе тому, що її фото в інстаграмі лайкнув офіційний акаунт папи римського Франциска. Про це повідомляє New York Post.

На фото 27-річна дівчина позує у шкільній формі, а підпис під ним говорить: «I can teach you one thing or even two» («Я можу навчити тебе однієї речі або навіть двох»). Лайк від аккаунта папи Франциска з’явився під знімком учора ввечері. Ймовірно, SMM-менеджер понтифіка хотів поставити позначку з власної сторінки, проте забув перереєструватися. Лайк швидко прибрали, але історія вже перетворилася на мем.

«Мама ненавидить мої фото, зате папі вони подобаються. Зрештою, тепер я точно потраплю на небеса», — прокоментувала новину сама Гаріботто в себе у твіттері.

Наталія Гаріботто є професійною фотомоделлю. На її сторінку в інстаграмі підписані 2,3 мільйона користувачів. Дівчина також веде ігрові трансляції у Twitch. А на своєму сайті з платною підпискою вона публікує «ексклюзивний контент».

Нагадаємо, цього місяця папа римський закликав молитися «за те, щоб прогрес робототехніки і AI завжди служив на благо людства».


Фото: Handout / Vatican Media / AFP

Нове та Найкраще

134

243

784
218
Більше матеріалів