Чоловік ситий, зачіска в порядку: у Сеулі опублікували спірні рекомендації для вагітних

Міська влада Сеула опублікувала на державному сайті неоднозначні рекомендації для мешканок Південної Кореї, які перебувають на різних термінах вагітності, — поради розкритикували через їхню архаїчність, повідомляє The Guardian.

На ранніх термінах вагітності жінкам запропонували не відмовлятися від хатньої роботи, адже це допоможе їм зберегти стрункість. «Повісьте одяг, який ви носили до вагітності, на видноті — він буде мотивувати вас тримати свою вагу під контролем і повернутися після пологів до колишньої форми. Якщо ви схильні до переїдання або пропускаєте фізичні вправи, звертайте увагу на цей одяг», — говорилося в рекомендаціях.

Перед пологами жінкам запропонували заздалегідь приготувати три-чотири страви, такі як каррі і суп, адже чоловіки «не звикли готувати». Також кореянкам порадили залишити для дітей і чоловіка чистий змінний одяг на час своєї відсутності. «І купите пов’язку для волосся, щоб ваша зачіска не виглядала розпатланою після народження дитини», — йшлося в тексті.

Поради були складені під контролем Корейського товариства акушерства і гінекології, але після критики інтернет-користувачів рекомендації видалили з державного сайту. Багато жінок звернули увагу на те, що заміжжя не робить їх хатньою робітницею, а також що до кінця вагітності буває складно навіть дихати, не те що готувати для сім’ї. У 2018 році уряд Південної Кореї вже критикували за рекомендації для старшокласників: тоді дівчатам радили працювати над своєю зовнішністю, а хлопцям — над поліпшенням фінансового стану.

Нове та Найкраще

6 490

770

657
1 036
Більше матеріалів