Влада Таїланду наказала заблокувати Telegram через антиурядові протести

Влада Таїланду наказала інтернет-провайдерам заблокувати Telegram. Ним користуються протестувальники, які виступають за реформування монархії. Про це повідомляє BBC з посиланням на відповідний документ тайського міністерства, який опублікували соцмережі.

Акції протесту проходять уже кілька місяців. Активісти збираються всупереч забороні проводити мітинги і вимагають відставки прем’єр-міністра Прают Чан-Оча — колишнього воєначальника, який захопив владу в результаті перевороту 2014 року.

Поліція також пригрозила закрити чотири агентства новин, які висвітлюють протести, за порушення указу про припинення мітингів, виданого минулого тижня. Усупереч йому протестувальники щодня збираються в Бангкоку й інших частинах країни.

З минулого вівторка, 13 жовтня, в Таїланді заарештовано щонайменше 80 осіб. Затриманим загрожує тривалий термін ув’язнення, якщо буде встановлено, що вони порушили закони, які забороняють критику монархії. Будь-який порушник закону може бути засуджений до тюремного ув’язнення на термін до 15 років.


Фото: Apichit Jinakul / BANGKOK POST / BANGKOK POST VIA AFP

Нове та Найкраще

162

67

257
154
Більше матеріалів