ПРОМО

Jack Daniel’s запустив першу глобальну кампанію у своїй історії. Ролик знімали в Україні

Крім іншого, в кадрі можна побачити київський бар «БарменДиктат» і Коростишівський кар'єр.

Jack Daniel’s запустив першу глобальну кампанію «Живи момент» (Make It Count — буквально «Роби так, щоб це мало значення») у більш ніж 100 країнах одночасно. Її розробкою займалося американське креативне агентство Energy BBDO. Замість самого бренду і процесу виробництва продукту на передній план виходить споживач: саме йому присвячений ролик.

Назвою кампанії став фразеологізм, який, за словами глобального бренд-директора Jack Daniel’s Метта Блевінса, найкраще передає дух свободи.

«Слоган „Живи момент“ — це сучасна артикуляція духу свободи. Назва запрошує жити на повну, насолоджуватися моментом і віддаватися своїм бажанням. Ми знаємо, що саме так Джек Деніел прожив своє життя, і думаємо, що цей вислів чіпляє наших сучасників», — говорить він.

Ролик «Новачки» (First Timers) — частина кампанії. Він розповідає про людей, які зважилися зробити те, про що вони давно мріяли.

First Timers — перше відео бренду, створене в Україні. У ролику можна побачити київський бар «БарменДиктат», а також Коростишівський кар’єр і завод «Меридіан» імені С. П. Корольова. Зйомки проходили влітку. Режисером ролика став Ян Понс Джуелл, який раніше працював з Apple і Samsung. За продакшен відповідала київська студія Radioaktive Film, що виграла тендер і обійшла претендентів з усього світу.

DSC01776 (1)
DSC01552
DSC00433
DSC01422
DSC01910
DSC04704
DSC06142

Згідно з пресрелізом, ролик буде транслюватися у 100 країнах світу. Рекламна кампанія вже стартувала на українському телебаченні та в інтернеті.

Торгова марка Jack Daniel’s створює віскі протягом 154 років. Сьогодні Jack Daniel’s входить до сотні найдорожчих брендів за версією агентства Interbrand і є лідером на ринку віскі в Україні за даними дослідницької групи The International Wine and Spirits Research (IWSR 2019).

Нове та Найкраще

6 678

833

711
1 101
Більше матеріалів