Розпочався прийом заявок на конкурс новаторської фотографії Bird in Flight Prize ‘20
![](https://birdinflight.com/wp-content/uploads/2020/07/photo_2020-07-16_13-41-57-630x336.jpg)
16 липня розпочався прийом заявок на міжнародний фотоконкурс Bird in Flight Prize. Уже третій рік поспіль редакція Bird in Flight проводить його з метою підтримати авторів, які відступають від стандартів.
Брати участь у Bird in Flight Prize можуть фотографи з усього світу, обмежень за темами немає. Для участі потрібно відправити серію фотографій (від 5 до 12 зображень). Заявка також може містити інші мультимедійні дані. Вартість подачі — € 15. Проєкти приймаються до 30 серпня 2020 року.
Цього року у складі журі:
- кураторка, фотодиректорка Financial Times FT Weekend Magazine Емма Боукетт (Велика Британія)
- художник, викладач факультету фотографії в Королівській академії мистецтв у Гаазі Арі Верслуіс (Нідерланди)
- кураторка, художня керівниця міжнародного фестивалю фотографії Cortona On The Move Аріанна Рінальдо (Іспанія)
- фотограф, засновник об’єднання «Українська фотографічна альтернатива» (UPHA) Міша Педан (з України, живе в Швеції)
- кураторка Музею фотографії в Кракові Агнешка Ольшевська (Польща)
- фотограф, переможець Bird in Flight Prize ’19 Шадман Шахід (з Бангладеш, живе в Нідерландах)
- публіцист, лектор, фотограф Колін Панталл (Велика Британія)
Журі обере десять найкращих проєктів конкурсу, які будуть опубліковані на Bird in Flight. Переможця оголосять 30 жовтня. На нього чекає премія у розмірі €2 000.
У спеціальній номінації Samsung Readers’ Choice Award переможця назвуть читачі. У ній братимуть участь 30 проєктів, які відбере редколегія Bird in Flight. Найкращу серію визначать читачі шляхом відкритого голосування на сайті конкурсу. Переможець отримає приз від партнера премії Samsung — смартфон Galaxy S20 Ultra.
Ще 25 фотографів зможуть взяти участь у портфоліо-ревю від членів журі. Цього року ревю проєктів відбудеться онлайн. Вартість подачі проєкту на відбір для портфоліо-ревю — додатково €10.
Bird in Flight Prize проходить щорічно з 2018 року. У минулому році переможцем став бангладешський фотограф Шадман Шахід з проєктом «Без пощади». У конкурсі брали участь фотографи з 57 країн. Проєкти фіналістів 2019 року можна подивитися на Bird in Flight.
Детальніше ознайомитися з умовами та подати проєкт на Bird in Flight Prize ’20 можна на сайті конкурсу.