У Харкові під виглядом реконструкції квартири незаконно збудували новий магазин

У Харкові власники квартири у новому житловому комплексі під виглядом її реконструкції незаконно прибудували магазин площею 1,2 тисячі квадратних метрів. Про це повідомила Державна інспекція архітектури та містобудування України (ДІАГУ).

«Ні за що не здогадаєтеся, що зображено на фото. Це реконструйована квартира площею 60 квадратних метрів», — сказано у пості інспекції. Там наголосили, що зведення магазину фактично є новим будівництвом окремого об’єкта.

Дозвіл видала Державна архітектурно-будівельна інспекція (ДАБІ). У документі йшлося про «реконструкцію квартири номер 4 із прибудовою під магазин продовольчих та непродовольчих товарів». Експертний звіт склало консалтингове агентство «Галілео», а проєктну документацію — ТОВ «Аркада ХХІ».

Читайте також: Малий, та завзятий: Чи можуть МАФи поліпшити місто

Інспектори виявили новий об’єкт, коли справа дійшла до видачі сертифіката щодо його прийняття в експлуатацію. У результаті ДІАГ документ не видала, пообіцявши провести перевірку та повідомити про порушення до правоохоронних органів. Як зазначають місцеві видання, супермаркет звели на території ЖК «Миру», розташованого між Московським проспектом та вулицею Миру.

попередниця ДІАГ, яку Кабмін ліквідував у вересні через корупційні скандали

Нове та Найкраще

5 740

463

485
800
Більше матеріалів