Гаррісон Форд востаннє зіграв Індіану Джонса в кіно
Американський актор Гаррісон Форд більше не гратиме роль Індіани Джонса. Стрічка «Індіана Джонс і реліквія долі» стане завершальною у кінофраншизі про пригоди археолога-мандрівника. Про це актор заявив у інтерв’ю журналу Total Film.
«Це останній фільм у серії, і це останній раз, коли я гратиму персонажа, — пообіцяв 80-річний Форд. — Думаю, це його остання поява в кіно».
Минулого року студія Disney заявила про плани створити телесеріал «Індіана Джонс». Актор додав, що знає про цей проєкт, але підкреслив, що не братиме в ньому участі, якщо він таки буде реалізований.
Перші три фільми про Індіану Джонса були зняті у 1980-х, четверта частина — у 2008-му. Стрічка «Індіана Джонс і реліквія долі» вийде у світовий прокат 30 червня, до того її покажуть на Каннському кінофестивалі. Режисером п’ятої частини виступив Джеймс Менголд, а автор попередніх чотирьох картин Стівен Спілберг є виконавчим продюсером разом із Джорджем Лукасом. Дія картини розгортається у 1969 році на тлі космічних перегонів між США та СРСР. У фільмі також зіграли Фібі Воллер-Брідж, Мадс Міккельсен, Антоніо Бандерас, Тобі Джонс та інші.